Je financiële gezondheid?
Daar zorgen onze gruststellers voor.

Dankzij onze focus en specialisatie in kredieten houden wij je financieel gezond. Daarbij zijn we niet onlosmakelijk verbonden aan één partner, maar gaan we voor elke situatie op zoek naar de juiste kredietpartner.

Nicolas Hinnens

Nicolas
Hinnens

gruststeller
nicolas.hinnens@grust.be
0476 95 36 25

Kim Quintyn

Kim
Quintyn

gruststeller
kim.quintyn@grust.be
051 48 48 40

Robin Ollevier

Robin
Ollevier

kantoorverantwoordelijke
robin.ollevier@grust.be
051 48 48 40

Frederik Delbecque

Frederik
Delbecque

gruststeller
frederik.delbecque@grust.be
0498 68 18 84

Mario Deplacie

Mario
Deplacie

specialist kredieten
mario.deplacie@grust.be
0473 35 35 57

Janice Vanacker

Janice
Vanacker

administratief medewerker
janice.vanacker@grust.be
057 21 52 75

grust Ieper

Frenchlaan 45A
8900 Ieper

grust Ieper

Frenchlaan 45A
8900 Ieper
T. 057 21 52 75
ieper@grust.be

Openingsuren

Maandag tot donderdag: 8u30 – 12u & 13u – 18u
Vrijdag: 8u30 tot 12u & namiddag op afspraak

maak een afspraak

Binnenkort kan je hier jouw persoonlijk dossier raadplegen. Heb je ondertussen vragen? Contacteer ons dan grust.

Contacteer ons

You have Successfully Subscribed!