grust Brugge

maak een afspraak

Ga grust door het leven. Niet alleen vandaag, maar ook in de toekomst.

Risico’s indekken, zorg dragen voor je financiële gezondheid en je beschermen tegen verwachte én onverwachte avonturen. Bij grust nemen we de tijd om naar je te luisteren en kijken we naar het totaalplaatje. Zo zijn jij en je gezinsleden levenslang grust.

Grust - Antoni Dereere

Antoni
Dereere

gruststeller
antoni@brugge.grust.be
050 70 92 58

Grust - Philip Bouve

Philip
Bouve

gruststeller
philip@brugge.grust.be
0474 26 02 72

Grust - Gunther Van Ovenberghe

Gunther
Van Ovenberghe

gruststeller
gunther@brugge.grust.be
050 70 92 58

Grust - Ine Poffé

Ine
Poffé

administratief medewerker
ine@brugge.grust.be
050 70 92 58

Grust - Caroline Calleeuw

Caroline
Calleeuw

administratief medewerker
caroline@brugge.grust.be
050 70 92 58

grust Brugge

K. Astridlaan 156
8200 St.-Michiels

grust Brugge

K. Astridlaan 156
8200 St.-Michiels
T. 050 70 92 58
brugge@grust.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag: 9u – 12u & 13.30 – 17u
Zaterdag: Enkel op afspraak
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak

Binnenkort kan je hier jouw persoonlijk dossier raadplegen. Heb je ondertussen vragen? Contacteer ons dan grust.

Contacteer ons

You have Successfully Subscribed!