grust
Sint-Niklaas

maak een afspraak

Gruststellers. Serieus zonder de saaiheid.

En je krijgt er bij ons een aanstekelijke lach bij. Mensen financieel gezond houden en hun risico’s indekken: dat is waar we goed in zijn én wat we graag doen. Bij ons ben je grust.

Grust - Jan Fruytier

Jan
Fruytier

gruststeller
jan@grust.be
0472 37 57 83

Grust - Jonas Van Bogaert

Jonas
Van Bogaert

gruststeller
jonas@grust.be
0487 54 55 66

Grust - Assia Belhaj

Assia
Belhaj

administratief medewerker
assia@grust.be
03 550 44 44

Grust - Elsie Van der Borght

Elsie
Van der Borght

administratief medewerker
elsie@grust.be
03 550 44 44

Grust - Marianne Veireman

Marianne
Veireman

gruststeller
marianne@grust.be
0476 66 91 74

grust Belsele

Bookmolenstraat 87
9111 Belsele

grust
Sint-Niklaas

Bookmolenstraat 87
9111 Belsele
T. 03 550 44 44
sint-niklaas@grust.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag: 9u – 12u & 13.30 – 17u
Zaterdag: 9u – 12u
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak

Binnenkort kan je hier jouw persoonlijk dossier raadplegen. Heb je ondertussen vragen? Contacteer ons dan grust.

Contacteer ons

You have Successfully Subscribed!