grust Brasschaat

De Borrekenslei 38B
2930 Brasschaat
T. 0486 78 13 72 | caroline.verbocht@grust.be
T. 0479 23 88 31 | nick.denies@grust.be

Openingsuren
Maandag en dinsdag: 9u – 13u
Woensdag: Gesloten
Donderdag en vrijdag: 9u – 17u
Zaterdag: Gesloten
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

Nick Denies: Enkel op afspraak

maak een afspraak met je gruststeller

grust Brugge

K. Astridlaan 156
8200 St.-Michiels
T. 050 70 92 58
brugge@grust.be

Openingsuren
Maandag tot vrijdag: 9u – 12u & 13.30 – 17u
Zaterdag: Enkel op afspraak
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak met je gruststeller

grust Dendermonde

Gentsesteenweg 90 bus 1
9200 Dendermonde
T. 052 52 62 46
dendermonde@grust.be

Openingsuren
Maandag tot vrijdag: Enkel op afspraak
Zaterdag: Gesloten
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak met je gruststeller

grust Hoboken

Antwerpsesteenweg 283
2660 Hoboken
T. 0472 47 10 12
hoboken@grust.be

Openingsuren
Maandag tot vrijdag: Enkel op afspraak
Zaterdag: Enkel op afspraak
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak met je gruststeller

grust Houthulst

Veldstraat 36
8650 Houthulst
T. 051 48 48 40
houthulst@grust.be

Openingsuren
Maandag tot vrijdag: Enkel op afspraak
Zaterdag: Enkel op afspraak
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak met je gruststeller

grust Keerbergen

Achiel Cleynhenslaan 68
3140 Keerbergen
T. 015 79 47 30
keerbergen@grust.be

Openingsuren
Maandag tot vrijdag: Enkel op afspraak
Zaterdag: Enkel op afspraak
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak met je gruststeller

grust Mol

Laar 2/3b
2400 Mol
T. 0497 12 42 47
mol@grust.be

Openingsuren
Maandag tot vrijdag: Enkel op afspraak
Zaterdag: Enkel op afspraak
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak met je gruststeller

grust Sint-Niklaas

Bookmolenstraat 87
9111 Belsele
T. 03 550 44 44
sint-niklaas@grust.be

Openingsuren
Maandag tot vrijdag: Enkel op afspraak
Zaterdag: Gesloten
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak met je gruststeller

grust Stekene

Polenlaan 21
9190 Stekene
T. 03 336 05 49
stekene@grust.be

Openingsuren
Maandag tot vrijdag: Enkel op afspraak
Zaterdag: Enkel op afspraak
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak met je gruststeller

grust Temse

Kasteelstraat 33
9140 Temse
T. 03 550 44 44
temse@grust.be

Openingsuren
Maandag tot vrijdag: Enkel op afspraak
Zaterdag: Gesloten
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak met je gruststeller

grust Sint-Niklaas

Bookmolenstraat 87, 9111 Sint-Niklaas

grust Temse

Kasteelstraat 33, 9140 Temse

grust Dendermonde

Gentsesteenweg 90 bus 1, 9200 Dendermonde

grust Brugge

K. Astridlaan 156, 8200 St.-Michiels

grust Houthulst

Veldstraat 36, 8650 Houthulst

grust Brasschaat

De Borrekenslei 38B, 2930 Brasschaat

grust Hoboken

Antwerpsesteenweg 283, 2660 Hoboken

grust Mol

Laar 2/3b, 2400 Mol

grust Keerbergen

Achiel Cleynhenslaan 66, 3140 Keerbergen

Neem grust
contact op.

Wil je graag jouw huidige situatie overlopen met één van onze gruststellers? Ben je benieuwd hoe financieel gezond je bent? Of heb je een andere vraag voor ons? Stel ze grust, wij helpen je graag verder.

Binnenkort kan je hier jouw persoonlijk dossier raadplegen. Heb je ondertussen vragen? Contacteer ons dan grust.

Contacteer ons

You have Successfully Subscribed!