grust Houthulst

maak een afspraak

Gruststellers. Die de tijd nemen om jou persoonlijk te adviseren.

Zo zorgen wij ervoor dat je risico’s ingedekt zijn. Houden we je financieel gezond. En begeleiden we je bij de belangrijke beslissingen in je leven. Bij ons ben je grust.

Nicolas Hinnens

Nicolas
Hinnens

gruststeller
nicolas.hinnens@grust.be
0476 95 36 25

Kim Quintyn

Kim
Quintyn

gruststeller
kim.quintyn@grust.be
057 21 52 75

Frederik Delbecque

Frederik
Delbecque

gruststeller
frederik.delbecque@grust.be
0498 68 18 84

Bart Verfaillie

Bart
Verfaillie

gruststeller
bart.verfaillie@grust.be
057 21 52 75

Mario Deplacie

Mario
Deplacie

specialist kredieten
mario.deplacie@grust.be
0473 35 35 57

Robin Ollevier

Robin
Ollevier

kantoorverantwoordelijke
robin.ollevier@grust.be
057 21 52 75

Janice Vanacker

Janice
Vanacker

administratief medewerker
janice.vanacker@grust.be
057 21 52 75

Ellen Tutteleers

Ellen
Devooght

administratief medewerker
ellen.devooght@grust.be
057 21 52 75

grust Houthulst

Veldstraat 36
8650 Houthulst

grust Houthulst

Veldstraat 36
8650 Houthulst
T. 051 48 48 40
houthulst@grust.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag: Enkel op afspraak
Zaterdag: Enkel op afspraak
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak