grust Houthulst

maak een afspraak

Gruststellers. Die de tijd nemen om jou persoonlijk te adviseren.

Zo zorgen wij ervoor dat je risico’s ingedekt zijn. Houden we je financieel gezond. En begeleiden we je bij de belangrijke beslissingen in je leven. Bij ons ben je grust.

Grust - Antoni Dereere

Nicolas
Hinnens

gruststeller
nicolas.hinnens@grust.be
0476 95 36 25

Grust - Philip Bouve

Kim
Quintyn

gruststeller
kim.quintyn@grust.be
051 48 48 40

Grust - Gunther Van Ovenberghe

Robin
Ollevier

kantoorverantwoordelijke
robin.ollevier@grust.be
051 48 48 40

Grust - Ine Poffé

Cindy
Raes

administratief medewerker
cindy.raes@grust.be
051 48 48 40

Grust - Caroline Calleeuw

Frederik
Delbecque

gruststeller
frederik.delbecque@grust.be
0498 68 18 84

grust Houthulst

Veldstraat 36
8650 Houthulst

grust Houthulst

Veldstraat 36
8650 Houthulst
T. 051 48 48 40
houthulst@grust.be

Openingsuren

Maandag tot donderdag: 9u – 12u & 13.30 – 17u
Vrijdag: 9u – 12u & 13.30 – 15u
Zaterdag: Enkel op afspraak
Afspraak ook ’s avonds mogelijk

maak een afspraak

Binnenkort kan je hier jouw persoonlijk dossier raadplegen. Heb je ondertussen vragen? Contacteer ons dan grust.

Contacteer ons

You have Successfully Subscribed!